Linija 1: Zapadni kolodvor - Jukićeva - Vodnikova - Glavni Kolodvor - Draškovićeva - Ulica kneza Mislava - Trg žrtava fašizma - Borongaj
Linija 4: Savski most - Savska - Vodnikova - Glavni kolodvor - Branimirova - Držićeva - Šubićeva - Dubec
Linija 8: Zapruđe - Autobusni kolodvor - Branimirova - Draškovićeva - Ulica kneza Mislava - Trg žrtava fašizma - Borongaj
Linija 11: Črnomerec - Trg bana Josipa Jelačića - Glavni kolodvor - Draškovićeva - Ulica kneza Mislava - Trg žrtava fašizma - Šubićeva - Dubec
Linija 12: Ljubljanica - Savska - Ulica grada Vukovara - Držićeva - Šubićeva - Dubrava
Linija 14: Savski most - Savska - Glavni kolodvor - Draškovićeva - Ulica kneza Mislava - Trg žrtava fašizma - Šubićeva - Maksimir
Linija 17: Prečko - Savska - Vodnikova - Glavni kolodvor - Ulica kneza Mislava - Trg žrtava fašizma - Borongaj
Od Mihaljevca do Gračanskog Dolja za vrijeme radova vozit će tramvaj, dok će od Mihaljevca do Trga žrtava fašizma u prometu biti autobus.
Korisnike ljubazno molimo za razumijevanje.